Svařování
 

ARC-Robotics nabízí komplexní řešení pro aplikace robotického spojování materiálu, které plní všechny požadavky kladené na moderní automatizaci technologických procesů. Jsme specialisty na svařování roboty, díky kterému lze zvýšit flexibilitu a efektivitu práce a snížit náklady sériové výroby na minimum.

Prostřednictvím implementace výkonných a spolehlivých robotických zařízení  FANUC nabízíme našim zákazníkům moderní řešení pro optimalizaci procesů řezání a svařování ve výrobě.

Řada automatizovaných svařovacích robotů  FANUC ArcMate zahrnuje šestiosé roboty s nosností od 3 do 20kg a dosahem do 2009 mm. Špičkové průmyslové svařovací roboty  FANUC jsou vhodné jak pro obloukové svařování TIG, MIG/MAG, tak i laserové svařování a řezání nejrůznějších dílů.

Zajišťujeme kompletní dodávky zahrnující návrh, implementaci a servis robotizovaného svařovacího pracoviště se stroji značky  FANUC a svařovacím zdrojem dle individuálního požadavku každého zákazníka. Přistoupení k robotizaci výrobních operací při řezání a svařování dílů najde svoje opodstatnění v mnoha průmyslových společnostech. 

 
04
 
 
 
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.