FANUC appointed global innovator

Společnost FANUC, největší světový výrobce CNC systémů, robotů a obráběcích strojů, byla nedávno  jmenována agenturou Thomson Reuters mezi  2011 TOP100 Global Innovators SM  . Tento nový program Thomson Reuters je iniciativa a ocenění agentury, která uznává světové nejinovativnější organizace a vychází z výsledku analýzy dat a patentů souvisejících s ukazateli vlastní metodiky.
Thomson Reuters,  TOP100 Global Innovators SM  (největší světoví inovátoři) - program vyhodnocuje inovace v podnicích, které zavádí technický pokrok ve větším rozsahu, pracují na vývoji, který je uznáván jako inovativní ostatními uživateli po celém světě a jehož vynálezy jsou celosvětově chráněny vzhledem k jejich důležitosti.
Agentura Thomson Reuters 2011 TOP100 Global Innovators SM  - metodika je založena na čtyřech kritériích:
patent schválené úspěšnosti, globální dosah patentového portfolia, patentový vliv v literatuře a celkový objem patentů. Recenzovaná metodika byla provedena pomocí Thomson Reuters Derwent World Patents Index® (DWPI), Derwent Patents Citations Index™, Quadrilateral Patent Index™, and Thomson Innovation® IP a inteligenční platformou pro spolupráci. Srovnávací finanční analýzy byly provedeny s využitím platformy Thomson Reuters Eikon , která byla jediným zdrojem pro vyhodnocení.
Jedná se již o druhé největší uznání, které FANUC obdržel v roce 2011. Časopis Forbes také jmenoval FANUC jedním z top 100 společností, na svém seznamu  - „nejinovativnějších společností světa" 
Od svého založení v roce 1956, FANUC přispěl k automatizaci obráběcích strojů jako průkopník ve vývoji CNC zařízení. FANUC inovativní technologie přispěla k celosvětové výrobní revoluci, která se vyvinula z automatizace jednotlivého stroje až po automatizaci celých výrobních linek. Dnes má FANUC  více než 600 inženýrů pracujících v oblasti výzkumu a vývoje kde výstupem jsou efektivní, inovativní a nejspolehlivější CNC systémy - zajiš-ťující nejnižší celkové náklady na provoz. (TOC – total cost of ownership).
S 50 letou zkušeností a více než 2.200.000 CNC a 250.000 roboty instalovanými po celém světě je  FANUC  nepopíratelně světovou jedničkou v oblasti CNC a robotiky.  (Top 100 globálních Innovator SM, Derwent World Patents Index ® (DWPI), Derwent patenty Citace Index ™, Quadrilateral Patent Index ™ a Thomson Inovation ® jsou registrované ochranné známky společnosti Thomson Reuters.)
 
 

robot

Robotické systémy jsme úspěšně implementovali u mnoha výrobců

svarovaci bunkamanipulace02manipulacelaserove technologieautogen02
autogen01Plazma02Plazma01Plazma03paletizace
paletizacetryskani03tryskani02tryskanisvarovani13
svarovaci bunka 03svarovani12svarovani11svarovani10svarovani09
svarovani08svarovani07svarovani06svarovaci bunka 02svarovani05
svarovani04svarovani03svarovani02svarovani01paletizace06
paletizace05paletizace04paletizace03paletizace02paletizace07
levá šipkapravá šipka

ARC-Robotics s.r.o. - robotizace a automatizace


Společnost ARC-Robotics s.r.o. se sídlem v Plzni poskytuje komplexní služby v oblasti automatizovaných celků. Zaměřuje se na odbornou projektovou, konstrukční, servisní a implementační činnost moderních průmyslových robotů. Nabízí široké spektrum robotických aplikací pro veškeré výrobní procesy. 
 
Co můžeme nabídnout
  • zkušenosti a vlastní know-how v oblasti tvorby ovladačů a aplikačního softwaru pro roboty FANUC
  • flexibilita, osobní přístup k potřebám zákazníka
  • špičkové znalosti v oblasti instalace robotizovaných celků, tvorby manipulačních a paletizačních programů, technologií spojování a dělení materiálů apod.
logo
ARC-Robotics s.r.o.
Obchodní 1279/1, 301 00, Plzeň
IČO: 29123372, DIČ: CZ29123372
obchod@arc-robotics.cz
www.arc-robotics.cz
 
facebook
 
+420 371 004 531